Nnoviny

Strongman Ethanol Vrdy 2020

Vrdy – Již v sobotu 20. června se ve Vrdech uskuteční závody Strongman Ethanol Vrdy. Přijdete se podívat?

Závody, zařazené Českou národní federací strongman do série soutěží Ligy začátečníků, odstartují v sobotu 20. června ve Vrdech (“na řepníku”) v 10 hodin. Konec je předběžně naplánován na 18. hodinu. Partnery akce jsou právě společnost Ethanol Energy Vrdy a obec Vrdy, ale podílí se i další sponzoři.

NEUVĚŘITELNÉ SILÁCKÉ VÝKONY
Podívaná to bude jistě velmi zajímavá, i když se jedná o ligu začátečníků, výkony těchto silných mužů jsou již nyní pro běžného člověka nepředstavitelné. Vzhledem k tomu, že se v tomto roce z důvodu pandemie koronaviru neuskutečnil další z ročníků závodů Strongman na čáslavském náměstí, budou mít v sobotu 20. června příznivci tohoto sportu ze širokého okolí možnost vynahradit si tento zážitek právě ve Vrdech.

ZÁBAVA PRO VŠECHNY
„Přijede 80 závodníků z celé republiky, takže soutěže budou probíhat opravdu po celý den. K dispozici budeme mít také velký multifunkční kamion Agrotec s velkoformátovou obrazovkou, o zábavu i hudbu tak bude po celou dobu soutěže postaráno,“ přiblížil plánovaný program soutěže její hlavní organizátor pan Zdeněk Vávra. Teď jen ještě aby se vydařilo počasí…

Přijďte se podívat, bude to stát za to!

15.06.2020 Zdeňka Nezbedová
  • Další články
  • Rubriky