Nnoviny

Daniela Drtinová v Dusíkově divadle hovořila i o “manželské hádce” s premiérem

Čáslav – Úterní večer 29. září patřil v Dusíkově divadle zajímavému setkání s JUDr. Danielou Drtinovou, moderátorkou, známou tváří nejen z televize, ale také spolumajitelkou DVTV (spolus Martinem Veselovským a dalšími dvěma vlastníky). O čem a s kým hovořila?

Ačkoliv byl pořadatelem akce opět spolek Formanova Čáslav, druhého mikrofonu se tentokrát chopil básník Milan Ohnisko, který je mimo jiné také autorem knihy rozhovorů právě s Danielou Drtinovou i dalšími osobnostmi z jejího okolí, nazvané Jako bych žila dva životy. Ostatně v průběhu programu došlo i na křest a později autogramiádu, kdy Daniela Drtinová svoji knihu podepisovala.

Daniela Drtinová zavítala do Čáslavi
Foto: nnoviny

DVAKRÁT DANIEL LANDA
Jaké rozhovory byly pro vynikající moderátorku, kterou hned tak něco nepřekvapí, nejhorší a naopak nejlepší? Paradoxně oba dva s jedním člověkem – Danielem Landou. Ten z nich, který by ale označila ve svém životě prozatím za nejtěžší, proběhl v době jeho “převtělení” do Kouzelníka Žita, na což nemohla být tehdy připravena. Jeho vystupování v cizí kůži bylo více než podivné. Zároveň se ale po letech dostavil do DVTV na další z rozhovorů, kde již vše sám za sebe, tedy “jako Daniel Landa” představil. Právě to byl podle známé moderátorky pravý protipól první zkušenosti s tímto zpěvákem a občas i velmi excentrickým člověkem.

Básník, autor knihy rozhovorů s Danielou Drtinovou a moderátor večera Milan Ohnisko
Foto: nnoviny

MANŽELSKÁ HÁDKA S PREMIÉREM
V odpovědi na jednu z dalších otázek také konstatovala, že má ráda rozhovory s premiérem Babišem, které považuje za výzvu. Prozatím poslední z nich dokonce nazvala “manželskou hádkou”, formátem, který náš mediální prostor prozatím nezná. Jak ale podotkla, od té doby také premiér žádné pozvání do jejího pořadu nepřijal.

Příjemný večer v Dusíkově divadle
Foto: nnoviny

PŘÍJEMNÝ VEČER
Ačkoliv se setkání s Danielou Drtinovou neslo v duchu opatření proti šíření koronaviru, diváci – a s ohledem na přípravu dalších dílů rozhovorů DVTV i hlavní host večera – museli mít nasazeny roušky, na dobré atmosféře a příjemném prožitku přibližně padesáti diváků to nic nezměnilo. Daniela Drtinová dokázala i v Čáslavi, že je profesionálkou, jakých nemá česká mediální scéna mnoho.

DIvákům byla představena nová kniha
Foto: nnoviny
30.09.2020 Zdeňka Nezbedová
  • Další články
  • Rubriky