Nnoviny

Letošní rozloučení s Deadtownem…

Čáslav – Velké množství práce a snaha mnoha lidí v tomto roce bohužel vinou pandemie a opatření proti šíření koronaviru vyjdou naprázdno. Jak sdělili v prohlášení členové spolku Formanova Čáslav, mnohými dlouho očekávané představení Deadtown musí být k lítosti organizátorů i těch, kteří se na vystoupení těšili, zrušeno.

„Vážení a milí přátelé,ještě dnes ráno jsme doufali, že se nám při dodržení nezbytných hygienických opatření podaří za necelé dva týdny zahájit na čáslavském Žižkově náměstí historicky první festival Formanova Čáslav v podobě velkolepého představení Divadla bratří Formanů Deadtown.

Nejen všichni členové našeho spolku, ale i představitelé města vynaložili v uplynulých deseti měsících obrovské množství práce na organizační zajištění festivalu. Společně jsme překonali i obtíže spojené se změnou jeho původního červnového termínu. Podmínky právě oznámeného nouzového stavu nám však opět znemožňují festival uspořádat a z mnoha důvodů jej nelze znovu odložit. První ročník Formanovy Čáslavi je proto zrušen. Je nám to nemírně líto a všem se omlouváme.

Samozřejmě, brzy budou také zveřejněny instrukce týkající se vracení peněz za zakoupené vstupenky. Rádi bychom však současně oznámili, že veškerý doprovodný program festivalu bude i nadále probíhat podle plánu a že intenzivně pracujeme na programu let 2021 a 2022. Snad budeme mít více štěstí a rozloučení s Deadtownem není definitivní.

Buďte všichni zdrávi a zachovejte nám, prosím, přízeň. Těšíme se na vás při některé z našich nadcházejících akcí.

VašeFormanova Čáslav, z. s.
pátek 2. října 2020

02.10.2020 Zdeňka Nezbedová
  • Další články
  • Rubriky