Nnoviny

Třeba i vy můžete pomoci v pátrání po zloději Tatranek

Kutnohorsko – Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pachatelích následujících popsanných trestných činů.

VLOUPÁNÍ DO RODINNÉHO DOMKU
Dosud neznámý pachatel v době od 9. září 2020 do 9. října 2020 se vloupal do rodinného domku v obci Vinaře. Zloděj vstoupil na částečně oplocený pozemek, kde u skleněných dveří poškodil skleněnou výplň a vstoupil do domu. Celý dům prohledal a z různých částí domu odcizil ručně dělané obrazy, hodiny kukačky, DVD přehrávač, elektrický odšťavňovač, starožitnou harmoniku v kufru a sadu kouřového skla. Zloděj způsobil škodu téměř šedesát tisíc korun.
Pokud by občané mohli poskytnout jakoukoli informaci k tomuto případu, nechť se obrátí na policejní oddělení v Čáslavi nebo na telefon 974 875 710 nebo na bezplatnou telefonní linku 158.

VLOUPÁNÍ DO FOTBALOVÝCH ŠATEN
K vloupání do fotbalových šaten došlo v obci Nepoměřice na místním velkém fotbalovém hřišti v době od 4. října 2020 do 9. října 2020. Zloděj u postavených fotbalových šaten využívaných jako kiosek s občerstvením vypáčil uzavřené uzamčené vchodové dveře a vnikl do vnitřních prostor. Vše prohledal a z ledničky odcizil oplatky Tatranky a dvě lahvová půllitrová piva. Dále odcizil odloženou igelitovou tašku několika lahvemi různého alkoholu. Celková způsobená škoda je téměř tisíc pět set korun.
Pokud by občané mohli poskytnout jakoukoli informaci k tomuto případu, nechť se obrátí na policejní oddělení v Uhlířských Janovicích nebo na telefon 974 875 720 nebo na bezplatnou telefonní linku 158.

KRÁDEŽ BOURACÍHO KLADIVA
Uhlířskojanovičtí policisté šetří případ krádeže bouracího kladiva. Ke krádeži došlo v Uhlířských Janovicích zřejmě v noci na 11. října 2020. Dosud neznámý pachatel vnikl do areálu v ulici Topolová, kde ze zadní části pozemku odtáhl volně loženou plachtu, pod kterou byl uložen červený plastový kufr s bouracím kladivem značky HILTI TE 70 v celkové hodnotě nejméně 15 000 Kč.
Pokud by občané mohli poskytnout jakoukoli informaci k tomuto případu, nechť se obrátí na policejní oddělení v Uhlířských Janovicích nebo na telefon 974 875 720 nebo na bezplatnou telefonní linku 158.

13.10.2020 Zdeňka Nezbedová
  • Další články
  • Rubriky