Nnoviny

Konečně! Vodranty se znovu zaplnily dětmi i jejich rodiči při pohádkové akci

Čáslav – Neděle 30. května přinesla do Vodrant po dlouhé přestávce příjemnou akci pro děti i jejich rodiče. Pohádkový les sklidil velký úspěch.

Čáslavský Dům dětí a mládeže připravil na neděli 30. května pro děti z města i okolí Pohádkový les – a jen těžko bychom hledali ideálnější místo, než zdejší Vodranty. Děti zde mohly na mnoha stanovištích plnit zajímavé úkoly, rodiny pak dostaly příležitost strávit společně příjemné odpoledne na procházce přírodou, zpestřené zábavou pro děti. Akce byla dozvuky koronaviru poznamenána jen sotva znatelně – chyběly jen pohádkové postavy na jednotlivých stanovištích. I tak si ale účastníci zábavního odpoledne poradili a všechny úkoly splnili díky návodným informacím, které byly na místě k dispozici.

ZÁSTUPY DĚTÍ S RODIČI

Snad i proto, že se jednalo o jednu z prvních akcí po dlouhé době, kdy nám vládla omezení, spojená s bojem proti koronaviru, proudily do Vodrant doslova zástupy lidí. A podle výrazu ve tváři odcházeli z příjemné akce spokojeni. Pro příští ročník by se tak mohlo polepšit snad jen počasí.

30.05.2021 Zdeňka Nezbedová
  • Další články
  • Rubriky