Nnoviny

Letní kino přišlo za lidmi do města. Možností zažít jeho atmosféru je ještě dost

Čáslav – Kino pod otevřeným nebem k prázdninám prostě patří, a tak jistě mnozí uvítali možnost navštívit tuto letní atrakci přímo v centru Čáslavi. Že jste to ještě nestihli? Možností je pořád dost, stačí si vybrat…

Letní kino v zahradě Dusíkova divadla promítá jak v červenci, tak jsou ale další projekce naplánovány i na srpen. A navíc si můžete vybrat, jestli se v kině posadíte na židli, do křesílka nebo si přinesete deku a lehnete si na trávu.

DNES A O VÍKENDU

Nadcházející víkend přinese v pátek 23. července film Ženy v běhu, sobota bude patřit Samotářům a v neděli se diváci, kteří přijdou večer do kina, dozví, Po čem muži touží. Tento film prozatím ukončí první část letního promítání, ale na další projekce se můžeme stále těšit.

SRPEN V KINĚ

Po přibližně třítýdenní přestávce se na zahradě Dusíkova divadla objeví promítací plátno prvně 13. srpna, aby se na něm odehrál příběh Oscary ověnčeného filmu Podraz. 14. srpna jej bude následovat snímek Čtyři pokoje, v neděli 15. 8. přijdou na řadu Kruhy a pondělí 16. 8. přinese kultovní erotické drama Padesát odstínů šedi.

Letní kino k prázdninám prostě patří
Foto: nnoviny

LETNÍ MAMMA MIA! A DALŠÍ LEGENDY

Z dalších srpnových filmů pak není možné zapomenout na úterní (17. 8.) Yesterday, následovaný ve středu snímkem Mamma Mia! Ve čtvrtek 19. 8. se na plátně objeví Anglický pacient a pátek 20. 8. přinese legendární Pulp Fiction.

VŠECHNO JEDNOU KONČÍ

Poslední dva filmy, které zakončí letošní letní promítání, diváci shlédnou o víkendu 21. a 22. 8., kdy v sobotu půjde o Psycho, film režírovaný samotným Hitchockem, a docela posledním snímkem se stane americká komedie Kazišuci.

AŽ SE SETMÍ…

Vstupné na všechny projekce je jednotné ve výši 80 Kč a projekce začínají tak, jak k létu patří – bez přesného času – zkrátka až se setmí. Platí ale, že jde o chvíle po 21. hodině, na kterou je vhodné do kina přijít. A jestli se začne promítat o chvíli později? Je to možné, ale kdo by o prázdninách někam pospíchal?

Ani letnímu kinu se bohužel nevyhýbají proticovidová opatření, proto je potřeba sledovat situaci a zařídit se podle těch právě platných.

23.07.2021 Zdeňka Nezbedová
  • Další články
  • Rubriky