Nnoviny

Nemocnici má pomoci vyvést z krize společnost New Dimension, s.r.o. Jak se představuje a proč byla vybrána?

Čáslav – Nemocnice je v krizi, jak konstatoval na mimořádném zasedání zastupitelů sám starosta města, a tak je nutné najít řešení a cestu ven z této situace. Správný směr by měla ukázat Frýdecko-Místecká společnost New Dimension, s.r.o. – a to za pět měsíců a přibližně devět set tisíc korun. Jak a proč byla vybrána právě tato firma, ale na zasedání zastupitelů nezaznělo.

Společnost New Dimension, s.r.o. v Čáslavi zná asi jen málokdo, pojďme se tedy podívat, jak se vidí ona sama, respektive její jednatelé a zaměstnanci. Podle úvodní informace na webu společnosti se jedná o firmu, „která přináší koncepční řešení v oblasti rozvoje lidí a procesů. Spolupracuje s klienty z řad výrobních i nevýrobních společností při naplňování firemních strategií a v oblasti rozvoje využívá nové trendy v kontextu Industry 4.0.“

Společnost se snaží pomoci vytvářet motivační a prozměnové prostředí, které je předpokladem naplňování strategie firmy a zvyšování spokojenosti externích i interních zákazníků.
Zdroj obrázku: web společnosti

WEB, FACEBOOK

Více o firmě je možné dohledat právě na jejích webových stránkách – zde, kde jsou uvedeni i její bývalí či stávající klienti. Pro komplexnější pohled na činnost společnosti a její další aktivity, mezi které patří například příměstské aktivity pro děti, pořádání teambuildingů, koučing a podobně, je možné nahlédnout také na její facebookový profil.

Představení některých klientů společnosti proběhlo v rámci vstupu jednatelky New Dimension Mgr. Radky Šuškové
Zdroj obrázku: prezentace Mgr. Šuškové

ROZHODLA RADA MĚSTA

Starosta města JUDr. Vlastislav Málek na zasedání zastupitelů konstatoval, že byla zakázka za přibližně devět set tisíc korun firmě přidělena rozhodnutím rady města a placena bude z prostředků nemocnice. Zastupitelé, alespoň ti opoziční, o takové investici ale nevěděli, ačkoliv je nemocnice městskou příspěvkovou organizací.

Recenze z oblasti zdravotnictví
Zdroj obrázku: prezentace Mgr. Šuškové

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ?

Účastníci zasedání se také prozatím nedozvěděli, zda a případně za jakých podmínek proběhlo výběrové řízení na zakázku za téměř milion korun, z něhož by tato společnost vyšla jako vítěz. Je možné, že se to dozvíme v následujících dnech.

10.08.2021 Zdeňka Nezbedová
  • Další články
  • Rubriky