Nnoviny

Ing. Drahomír Blažej, MBA je dalším krajským zastupitelem z našeho města

Zatímco ještě v září neměla Čáslav na krajské úrovni žádného zastupitele, dnes je už všehno jinak a pro zdejší obyvatele jsou v zasedací síni vyhrazeny dokonce dvě židle. Nejnověji oznámil svůj postup do tohoto voleného sboru Ing. Drahomír Blažej, MBA.

Jedním z nově nastoupivších zastupitelů je starosta města JUDr. Vlastislav Málek (STAN), o jehož přijetí mandátu informovalo město například na oficiální FB stránce. Dalším je pak právě Ing. Drahomír Blažej, MBA (ANO), povoláním pilot dopravních letadel, který se krajským politikem stal 14. 10. tohoto roku a slib složí na příštím, tedy listopadovém, zasedání. Vyjádření k této události zveřejnil na svém FB profilu:

Vážení přátelé a příznivci!

Rád bych Vám oznámil, že 14. 10. 2021 jsem byl jmenován krajským zastupitelem Zastupitelstva Středočeského kraje. Pan kolega Kovács byl uznávaný odborník na finance, avšak z osobních důvodů se vzdal místa krajského zastupitele a tudíž já, jako první náhradník na kandidátce Hnutí ANO 2011 jsem byl nominován na jeho místo. Jelikož jsem se nomohl ze zdravotních důvodů zúčastnit zasedání krajského zastupitelstva dne 25. 10. 2021, chtěl jsem Vám tuto příjemnou zprávu oznámit až po složení slibu zastupitele na následujícím zasedání krajského zastupitelstva dne 29. 11. 2021.

Po zvážení a konzultaci s ostatními kolegy jsem se rozhodl Vám mou nominaci oznámit už nyní, abych Vás ujistil, jak si nesmírně vážím této pocty Vás zastupovat , jak na úrovni zastupitele města Čáslav, tak na úrovni zastupitele Středočeského kraje, a nadále se snažil prosazovat to nejlepší jak pro Kutnohorsko, tak pro město Čáslav a okolí samotné!Někteří používají -” JÁ”, pro mne je nejdůležitější-“VY”!

Každý jedinec má své nezastupitelné místo ve společnosti a pokud to myslí opravdu poctivě a dobře pro své spoluobčany a region, může být plnohodnotnou náhradou jak pro své specifické vlastnosti, tak i svou profesionalitou a zkušeností.Neuznávám ” Kult osobnosti” a podle toho i vystupuji.Miluji své povolání a být pilotem bylo mým snem od útlého mládí, který se mi po určitých strastech a tězkostech splnil a pokud to bude i nadále ze zdravotních důvodů možné, rád bych u něj zůstal co nejdéle!Být krajským zastupitelem je z toho důvodu pro mne obrovská čest a nadstavba se závazkem a službou pro Vás!Dovolte mi touto cestou Vám ještě jednou poděkovat za účast ve volbách do Poslanecké sněmovny ČR, kde jsem díky Vám dosáhl na vysoký počet preferencních hlasů.

Váš Ing. Drahomír Blažej MBA

06.11.2021 Zdeňka Nezbedová
  • Další články
  • Rubriky